SİPARİŞ VE TESLİMAT

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden aynı gün(iş günleri ve saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde) içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir.

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Ücretsiz Kargo

200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödemeleri

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. 3D Secure ile kredi kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 3D Secure bankanızın size ilettiği şifre ile gerçekleşerek alışverişleriniz kredi kartınızın herhangi bir çalınma ihtimaline karşı tedbirdir. Hem bizim hem de sizin güvenliğiniz için banka sistemlerimizin sağladığı tedbirleri her zaman kullanmaktayız.

 

İster kredi kartı ile ister havale tüm siparişlerinizde, kargo firması geldiğinde ise kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamadan önce kargonun kontrol edilmesi gerekir. Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış sayılıyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitmiş oluyor. Bu sebeple lütfen imzanızı atmadan önce kargo paketini açarak, ürünlerde herhangi bir hasar olup olmadığından emin olun. Eğer ürün hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın. Paketinizi kargo görevlisinin önünde açın. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve kargoyu teslim almayın, kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya yani bize kargoyu teslim etsin. Bu durumda biz size anında bir yenisini çıkarmakla mükellefiz. 

ÖNEMLİ: YASA GEREĞİ KREDİ KARTI İLE YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞLERDE TAKSİT YAPILAMAMAKTADIR.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra işlemlerinizinn daha hızlı ilerlemesi için info@ecekozmetik.com adresimizi kullanarak bilgi verebilirsiniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

Garanti - 
Yapı Kredi - 

 Siparişleriniz bize ulaştığı andan itibaren depomuzda hazırlanılmaya başlamaktadır, özel kamera sistemleriyle tüm hazırlanma durumları depolarımızda görüntülenerek, kargo paketlenme aşaması kayıt altına alınmaktadır. Tarafınıza gönderilen tüm ürünlerin paketlenme öncesi sonrası kargo kutusuna yerleştirildiği ana kadar sistemlerimizde kayıt alındadır. Ürününüzün kargo taşıma esasında hasar görmemesi için pat pat ambalaj öncesi raf görevlilerimiz tarafından özel şeffaf paketin içerisine konularak, ilk açan ilk kullananın sizin olmanızı sağlamaktayız. Sonrasında paketleme görevlimiz kargonuzun son güvenlik kontrolleriyle paketlemeyi yaparak depomuzdaki kargo görevlisine kesim için teslim etmektedir. Değerli Siparişlerinizi bekliyoruz.